Pirkinių krepšelis

Konsultuojame +370 690 44488

Pristatome nemokamai 🇱🇹 perkant už €49

Kalėdinių dovanų idėjos

Dovanas galime sukomplektuoti pagal individualų poreikį, tad jų kaina gali skirtis nuo 15€ iki 50€. Dovanas galime padaryti su Jūsų norimu logotipu.

Dovanų idėjos Jūsų šeimai, draugams, klientams ar kolegoms! Rūšinės kavos, natūralios kakavos, arbatos ar egzotiški pipirai iš viso pasaulio. Sukurkite gurmanišką dovaną, kuri ne tik nustebins Jūsų artimuosius, tačiau ir pripildys vakarus jaukumo iš šilumos jausmo. Tai puiki galimybė parodyti dėmesį, kuris įsimins ilgam.


Rūšinė kava

Gundančių aromatų ir subtilių skonių kavos malonioms akimirkoms. Rafinuotoje, aukščiausios kokybės The Mood kolekcijoje atrasite tik 100% rinktines Arabica kavos pupeles. Colombia – švelni, šokoladinio bei riešutų skonio pripildyta kava, Ethiopia – stipri, riešutus ir vanilę primenanti kava, Tanzania – švelni, vaisiškumu ir saldumu persipynusi kava, Indonesia – stipri, žemiško skonio kava.

Natūrali arbata

Tradicijos ir papročiai per amžius formavo arbatos kultūrą. Puoselėjame turtingą arbatos istoriją, gausią įkvepiančių papročių, tačiau nesijaučiame jų supančioti ir kviečiame arbatą atrasti iš naujo. Įvairių skonių, natūralios sudėties vaisinės, juodosios, žaliosios ar žolelių arbatos įkūnys amžių patikrintas arbatos auginimo ir ruošimos tradicijas.

Nealkalizuota, natūrali kakava

Kakava – nuoširdus gėrimas, atspindintis jaukią šilumą ir komforto jausmą. Žaismingais skoniais išryškiname kiekvienos rūšies unikalias savybes, tačiau kakavą laikome esmine gėrimo dalimi. Nealkalizuotos ir natūralios sudėties kakavos tinkančios kiekvienam.

Prieskoniai iš viso pasaulio

Amžių išmintis ir begalinis gastronomijos pasaulis. Sujungiame kulinariją su skirtingomis kultūromis ir tradicijomis… atrasdami gardžiausius pasaulio lobius. Nenustojame ieškoję naujų pipirų, uogų, sėklų ar kitokių nišinių rūšių, kurios nustebina net pačius išrankiausius. Švęskite stebuklingą gastronominę įvairovę ir užburkite savo svečius pasaulio skoniais..

Įvairūs saldumynai

Aukščiausios kokybės šokoladas ir kiti saldymunai.

Parašykite arba paskambinkite

El. paštu [email protected] arba +370 690 44488


Rūšinė kava The Mood, natūrali arbata, kokosų žiedų cukrus, šokoladas, rankų darbo natūralaus vaško žvakė. Orientacinė kaina – 30€
Natūrali juodoji druska ir keturių rūšių pipirai – juodieji, raudonieji, žalieji bei baltieji. Orientacinė kaina – 35€
Rūšinė kava The Mood, rudasis cukrus, natūrali arbata, Deivido Praspaliausko šokoladas, rankų darbo natūralaus vaško žvakė. Orientacinė kaina – 45€
COFFEE24 kava, natūrali arbata, rudasis cukrus, šokoladas. Orientacinė kaina – 30€
Rūšinė kava The Mood, nealkalizuota, natūrali kakava, Deivido Praspaliausko šokoladas, natūrali arbata, rankų darbo natūralaus vaško žvakė. Orientacinė kaina – 35€

Susisiekite su mumis dėl dovanų

El. paštu [email protected] arba +370 690 44488

Saugus atsiskaitymas

Visi atsiskaitymai šifruojami 128-bit AES kodavimu

Kokybiškas aptarnavimas

98% užsakymų įvykdomi per 1 darbo dieną arba mažiau

Nemokamas pristatymas

Visiems užsakymams, kai
krepšelio suma virš €49

Gera produkcija

Kviečiame rinktis iš mūsų plataus prekių asortimento