Pirkinių krepšelis

Konsultuojame +370 690 44488

Pristatome nemokamai 🇱🇹 perkant už €49

Apie mus

Mes, The Mood komanda, mylime gerą maistą, sodrius skonius ir egzotiškus aromatus. Tai yra mūsų aistra ir pašaukimas. Kokybė ir natūralumas yra pagrindinis prioritetas, todėl užsukę pas mus ar pirkdami prekes internetu, galite būti dėl to ramūs! Keliaujame ir patys kruopščiai atrenkame tiekėjus, todėl galime garantuoti produktų kokybę ir saugumą.

Meilė maistui

Esame skonio perfekcionistų komanda, ieškantys produktų, kurie įkūnija emocijas. Esame maisto fanatikai, tyrinėjantys skonių ir kvapų įvairovę. Viskas priklauso nuo šios kultūros supratimo – nekeičiam kompromiso dėl aukščiausios kokybės. Kiekvienas, kuris išmėgins mūsų produktus, supras mūsų aistrą ir atsidavimą tam, kad perteiktume jums geriausią skonį bei nuotaiką. Kokybę suprantame, kaip sudėtingą dėlionę, kurioje svarbus ne tik kiekvienas žingsnis gamybos procese, tačiau ir atsakomybė aplinkai ir bendruomenei. Šis procesas niekada nesibaigia- priimame tai, kaip nesibaigiančią ieškojimų kelionę, kuria mes kasdien mėgaujamės.

  • Vizija – tapti prekės ženklu, kuris siejamas su aukščiausia kokybe bei profesionalumu.
  • Misija – supažindinti žmones su viso pasaulio gastronomijos stebuklais.

Aistra ir neatsiejama mūsų dalis – kava

Žinome, koks svarbus yra puodelis tobulos kavos, todėl pasirūpinome, kad The Mood asortimente rastumėte 5 rūšių aukščiausios kokybės, 100% arabikos, rūšinės kavos. Rūšinė kava išskirtinė tuo, kad vienoje pakuotėje yra vienos rūšies kavos pupelės, be jokių priemaišų ar pridėtinių kvapų. Tai išskirtinė ir išieškota kava, kuri pateisins visus lūkesčius. COFFEE24 kolekcijoje galėsite rasti net 13 skirtingų kavos rūšių. Šioje kolekcijoje yra ne tik 100% arabikos kavų, tačiau ir mišinių, kurie įkvėps energija visai dienai.

The Mood kavos selekcija

Mūsų sukurtas prekės ženklas The Mood, bendradarbiaujant su partneriais Salvita Design ir Greta Duobiene, didžiausiame tarptautiniame dizaino apdovanojimų konkurse A’Design Award & Competition 2018 metais iškovojo auksą ir yra vertinamas dėl aukštos kokybės ir skonio.

Antroji mūsų meilė – pipirai

Nuolat keliaujant ir ieškant pačių geriausių skonių į akiratį netruko patekti pipirai. Kokybei kompromisų nedarome ir čia, tai – nepajudinamas mūsų įsipareigojimas ieškoti ir pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus iš atokiausių pasaulio kampelių.

Pipirų pasaulis nepelnytai pamirštas, todėl kviečiame iš naujo atrasti spalvingus prieskonių lobynus.

Lankome pipirų ūkius ir savomis įsitikiname kokybe. Visos aplankytos šalys dovanoja nuostabius susitikimus tiek su žmonėmis, tiek su augalais, pažintį su botanine įvairove, klimatinėmis sąlygomis, kultūrų turtingumu. Tai yra labai daug ir sunkiai dirbantys žmonės. Pas mus rasite kokybę, sąžiningą atsiskaitymą su tiekėjais ir visa tai garantuojame savo reputacija, šis pasirinktas kelias yra mūsų vertybinis stuburas.

Visos aplankytos šalys dovanoja nuostabius susitikimus tiek su žmonėmis, tiek su augalais, pažintį su botanine įvairove, klimatinėmis sąlygomis, kultūrų turtingumu. Tai yra labai daug ir sunkiai dirbantys žmonės. Pas mus rasite kokybę, sąžiningą atsiskaitymą su tiekėjais ir visa tai garantuojame savo reputacija, šis pasirinktas kelias yra mūsų vertybinis stuburas.

„The Mood“ rasite vieną didžiausių prieskonių ir pipirų asortimentų. Kiekvienas įžengęs pro mūsų parduotuvės patenka į tikrą skonių ir žinių ekspediciją.

Apie visa tai edukuojame pipirų degustacijose ir  „Master Class“ sesijose restoranams.

Mes taip pat atstovaujame šiuos prekės ženklus:

Pit Süßwaren- und Nährmittelfabrik Hoffmann GmbH & Co / Becks kakavos produktų atstovas Baltijos šalyse.
Kerex / Terre Exotique prieskonių atstovas Lietuvoje ir Latvijoje.
Bistro Tea GmbH arbatos ir kitų produktų atstovas Baltijos šalyse.
Vyno bei sidro produktų distributorius Lietuvoje.

Dirbdami su tiekėjais, siekiame, kad jie atitiktų mūsų vertybes ir užtikrintų:

  • Sveiką ir tvarų ūkininkavimą
  • Biologinės įvairovės apsaugą
  • Pagarbą žmogaus teisėms
  • Sąžiningos prekybos santykius
  • Mažinamą poveikį aplinkai
  • Tvarias paskirstymo grandines

The Mood – tai nuotaika, kurią mes visi galime kurti kasdien!

Saugus atsiskaitymas

Visi atsiskaitymai šifruojami 128-bit AES kodavimu

Kokybiškas aptarnavimas

98% užsakymų įvykdomi per 1 darbo dieną arba mažiau

Nemokamas pristatymas

Visiems užsakymams, kai
krepšelio suma virš €49

Gera produkcija

Kviečiame rinktis iš mūsų plataus prekių asortimento