Pirkinių krepšelis

Pristatome nemokamai 🇱🇹 perkant už € 20

Kavos paruošimo būdai

Žmonės, kurie domisi su kava susijusiomis tendencijomis, žino, kad karšto vandens pylimas į puodelį ant šaukšto kavos iš parduotuvės nėra vienintelis būdas, kaip kavą galite patiekti tiek namuose, tiek kavos namuose. Kavą, kurią įprastai ruošiate namuose, Jūs, greičiausiai, mėgstate vadinti juoda kava. Šiek tiek daugiau nusimanantys kavos pasaulyje žmonės sakytų, jog juodos kavos apskritai nėra ir Jūs ruošiate kažką panašaus į Americano. Ruošdami kavą namuose, mes sunkiai galime nustatyti savo kavos stiprumą. Dažniausiai, norėdami stipresnio gėrimo dozės, dedame daugiau maltos kavos ir pilame mažiau vandens. Tačiau ar tai vienintelis būdas, kaip galime kontroliuoti kavos stiprumą ir ar tik tokiu būdu galime ją virti?

Nagrinėdama kavos paruošimo būdus, susidūriau net su devyniolika skirtingų jų tipų, bet šiandien norėčiau aptarti tik tuos, kuriais pati ruošiu sau kavą ir žinau, jog jie padės atskleisti kitokį kavos poskonį, nei esate įpratę.

ChemexJuokaujama, jog pirmą kartą pamatę Chemex indą, žmonės mieliau panaudotų jį kaip vazą merkti puokštėms nei imtų gaminti juo kavą. Pagrindinis šios „vazos“ privalumas – lengvai galite pagaminti 3 ar 4 puodelius kavos vienu kartu. Taip pat atsikratote antioksidantų ir kenksmingų aliejų, natūraliai išgaunate intensyvų kavos skonį. Nors iš pradžių naudotis juo nėra lengva, garantuoju, kai tik išmoksite, kaip kavą pagaminti Chemex indu, atsisakysite tradicinio kavos ruošimo namuose.

Aeropress. Šis nedidelis ir keistas kavos ruošimo aparatas labiau primena laboratorijose naudojamus prietaisus nei namų sąlygoms skirtą kavos aparatėlį. Juokinga, tačiau jis išpopuliarėjo tarp keliautojų, kurie neturėdavo laiko ilgoms kavos ruošimo ceremonijoms, bet norėdavo gerti kokybišką kavos gėrimą net būdami toli nuo namų. Aeropresspasižymi ypač lengvu paruošimu, tačiau yra mėgstamas ir kavos ekspertų, ir mažiau kavos pasaulyje nusimanančių žmonių. Jums tereikės pasirūpinti karštu vandeniu, aeropress filtrais ir tinkamai sumaltomis kavos pupelėmis.

Hario V60. Vienas iš geriausių pasirinkimų, jei norite įvaldyti pour over paruošimo techniką. Kaip ir Chemex, Jums tereikės pasirūpinti specialiais filtrais, nedideliu arbatinuku karštam vandeniui pilti (nebūtina pirkti specialaus, dauguma paprastą arbatinuką turi ir namuose) ir šviežiai malta kava. Kavai paruošti užtruksite mažiau nei 5 minutes, tačiau mėgausites tikrai geros kokybės filtruotu gėrimu, o patį pour over paruošimo būdą išmoksite itin lengvai.

French press. Tai, greičiausiai, būdas, kuris vadinamas neoficialiu talismanu kavai ruošti namuose. Kava šiuo aparatu buvo ruošiama dar prieš gimstant Jūsų seneliams ir šis būdas išliko net iki šių laikų. Kodėl? Pagrindinė priežastis – tai nebrangus prietaisas. Jums nereikės pirkti filtrų ir kitų papildomų dalykėlių, taip sutaupysite krūvą pinigų. Be to, nėra sunku atpažinti (jei jau turite šiokį tokį suvokimą apie kavos paruošimo būdus ir skonio skirtumus) kavą, kuri paruošta būtent French press metodu dėl išskirtinio skonio. Tačiau šios kavos gaminimo procesas trunka ilgiau nei anksčiau aptartų kavos prietaisų, galite užtrukti apie 10–15 minučių, kol galėsite mėgautis savo kava. Be to, viso proceso metu reikalingas visiškas dėmesys, kad gėrimas būtų paruoštas nepriekaištingai. Dėl dažnai liekančių nuosėdų supylus kavą į puodelius, venkite gerti paskutinius kavos puodelyje likusius gurkšnius.

Visi šie aptarti metodai yra gana skirtingi, todėl turite iš ko rinktis. Jei norite modernios ir stilingos detalės savo namuose – griebkite Chemex. Vasarą galėsite į indą įmesti ledo kubelių (ar braškių) ir taip paruošti intensyvų, bet šaltą kavos gėrimą. Tačiau jei nesinori daug investuoti, bet Jums būtina gauti puikų rezultatą, galite pamėginti Aeropress prietaisą. Šiuos ir kitas kavai ruošti skirtas prekes galite įsigyti ir mūsų parduotuvėje, taip pat rinktis labiausiai Jums patinkančią rūšinę kavą ir kiekvieną rytą išgauti geriausią kavos skonį.

Saugus atsiskaitymas

Visi atsiskaitymai šifruojami 128-bit AES kodavimu

Kokybiškas aptarnavimas

98% užsakymų įvykdomi per 1 darbo dieną arba mažiau

Nemokamas pristatymas

Visiems užsakymams, kai
krepšelio suma virš € 20

Gera produkcija

Kviečiame rinktis iš mūsų plataus prekių asortimento