Pirkinių krepšelis

Konsultuojame +370 690 44488

Pristatome nemokamai 🇱🇹 perkant už €49

Šveicarijos bendrovė – tai vienintelis prekės ženklas pasaulyje, dėmesį skiriantis vien tik aukščiausios klasės kavos aparatams, kurie siejami su aukščiausios kokybės kavos gėrimais, absoliučiu naudojimo paprastumu ir pribloškiančiu dizainu.

JURA kavos aparatai ‒ puikus pasirinkimas ieškantiems tobulo skonio. Automatiniai kavos aparatai JURA vienu mygtuko paspaudimu paruošia kavos gėrimus, atitinkančius profesionalių baristų kokybės standartus.

JURA kavos aparatų priedai užtikrins dar didesnį malonumą besimėgaujantiems kava.

JURA kavos aparatų priežiūros priemonės užtikrins sklandų ir ilgalaikį kavos virimo aparato darbą. Tam, kad galėtumėte neribotai mėgautis tobulu skoniu bei aromatu, būtina reguliariai aparatą valyti, nukalkinti bei filtruoti jame esantį vandenį.

Nuo 1931 metų šveicarų kompanija JURA Elektroapparate AG kūrė modernius aukščiausios kokybės buitinius prietaisus.

Nuo 1980 m. vidurio JURA kaip buitinių automatinių espresso / kavos aparatų gamybos pradininkas, tapo pagrindiniu šio sektoriaus gamintoju. Dabar kompanija naudojasi savo patirtimi ir žino, kaip vystyti pusiau profesonalių prietaisų skirtų biurui ir kavinei gamybą.

Tradicinis Šveicarijos prekinis ženklas dabar tapo pasaulinės rinkos žaidėju. Pagrindinis kompanijos biuras yra Niederbuchsitene, Šveicarijoje. JURA atstovaujama Vokietijoje, Austrijoje, Olandijoje, JAV, Didžiojoje Britanijoje, Australijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Pietryčių Azijoje. Daugelyje pasaulio vietų kompanija ateina į rinką artimai bendradarbiaudama su vietiniais platintojais.

Apie JURA

Fundamentalios šveicariškos vertybės

Inovacijos, tikslumas, kokybė, patikimumas, tvarumas ir priežiūra – tai JURA DNR šerdis. Šveicarijos bendrovė – tai vienintelis prekės ženklas pasaulyje, dėmesį skiriantis vien tik aukščiausios klasės kavos aparatams, ir aiškiai pozicionuojamas kaip šios rinkos ekspertas. JURA – neabejotina šios rinkos lyderė. JURA kavos aparatai siejami su aukščiausios kokybės kavos gėrimais, absoliučiu naudojimo paprastumu ir pribloškiančiu dizainu.

Malonūs potyriai – atskirų sudedamųjų dalių visuma

Geriausi kulinarai savo šedevrams renkasi tik aukščiausios kokybės produktus. Tai būdinga ir JURA kavos aparatams. Tik užplikius tobulą espresso kavą ir nepriekaištingai išplakus pieno putą, galima paruošti įvairių sudėtingesnių kavos gėrimų, džiuginančių nepriekaištingu skoniu.

Jutiklinis valdymas

JURA automatiniai kavos aparatai išpildo beprotiškiausias Jūsų svajones. Pakanka paspausti mygtuką… arba paliesti išmaniojo telefono ekraną. Išradingos valdymo koncepcijos, galybė programavimo parinkčių, RFID ryšys ir mobiliosios programėlės technologijos užtikrina visiškai lengvai perprantamą, informatyvų valdymą ir visada patenkina asmeninius poreikius.

Apdovanojimus pelnęs dizainas

JURA dizaino koncepcija spinduliuoja ramybe, galia, priežiūra, kokybe ir nuoseklumu. Būtent šios vertybės visame pasaulyje išgarsino šveicarų architektūrą. Daugybę tarptautinių dizaino apdovanojimų pelnę JURA automatiniai kavos aparatai jau seniai laikomi interjero dizaino elementais. Tai stilinga gero skonio išraiška.

JURA technologijos

AromaG3 malūnas

Kavos pupelės kiekvieną kartą sumalamos atskirai kavos porcijai, kad ji būtų ypač aromatinga. Galite nustatyti skirtingą malimo rupumą, kokį tik norite. Nuo to priklausys, kiek laiko vanduo turės sunktis pro sumaltą kavą, kad būtų pagamintas ekstraktas. Kuo smulkiau sumaltos pupelės, tuo intensyvesnis skonis. JURA inžinieriai sugebėjo ženkliai padidinti kavos malūnėlio AromaG3 efektyvumą, pakeisdami ašmenų malimo kampus. Galutiniame rezultate išgaunamas pilnas kavos pupelių aromatas, nors jos sumalamos dvigubai greičiau.

Sumani vandens sistema (I.W.S.®) su CLARIS Smart

98 % kavos sudaro vanduo. Taigi šaltas grynas vanduo yra būtinas gerai kavai paruošti. Kaitinant vandenį susidaro kalkių nuosėdos. Tad, jei vanduo nebus filtruojamas, nuosėdos pakenks kavos aparatui. JURA siūlo protingą sprendimą – kartu su kavos aparatu įsigyti ir CLARIS vandens filtrą. Tai apsaugo kavos aparatą nuo kalkių nuosėdų kaupimosi ir dėvėjimosi. Iš aparato nereikia atskirai šalinti kalkių nuosėdų. Visada turėsite filtruoto vandens, tad galėsite gaminti itin kokybišką kavą. Naujoji revoliucinė sumani vandens sistema (I.W.S.® ) automatiškai aptinka įstatytą į vandens talpą filtrą ir be papildomo programavimo pradeda juo naudotis.

Sumani aromatingos kavos ruošimo sistema (I.P.B.A.S.©) ir kavos ruošimo impulsiniu būdu technologija (P.E.P.®)

I.P.B.A.S. užtikrina kavos virimo procesą, kuris leidžia gauti geriausią skonį, ruošiant kavą iš bet kurios rūšies skirtingo skrudinimo intensyvumo pupelių. Virimo įrenginys yra svarbiausias automatinio kavos aparato virimo komponentas. JURA aparato virimo įrenginio kameroje suspaudžiama nuo 5 g iki 16 g maltų kavos pupelių. Pagal savo skonį galite pasirinkti, kokią kavą pagaminsite. Kavos ruošimo impulsiniu būdu technologija naudojama išgauti kuo pilnesnį aromatą iš kavos pupelių, kai kavos gėrimai ruošiami mažais kiekiais, pvz.: espresso ar ristretto – vanduo per sumaltas ir suspaustas kavos pupeles teka ilgesniais intervalais ekstrakcijos laikui prailginti.

Pieno ir pieno putų ruošimas, temperatūros keitimas

Tokių rūšių kava kaip cappuccino ir pienas su espresso yra ruošiama su pienu arba pieno puta. JURA sukurti pieno putų plakimo įtaisai turi įdiegtą naujausią aksominės pieno putos ruošimo technologiją, kuri leidžia paruošti smulkią, ilgai išliekančią pieno putą bei suteikia galimybę pasirinkti pageidaujamą temperatūrą.
Saugus atsiskaitymas

Visi atsiskaitymai šifruojami 128-bit AES kodavimu

Kokybiškas aptarnavimas

98% užsakymų įvykdomi per 1 darbo dieną arba mažiau

Nemokamas pristatymas

Visiems užsakymams, kai
krepšelio suma virš €49

Gera produkcija

Kviečiame rinktis iš mūsų plataus prekių asortimento